Home » Thashetheme » Agnesa vjen me fotot më sensuale të bëra ndonjëherë

Agnesa vjen me fotot më sensuale të bëra ndonjëherë

by Thashetheme VIP

Bukuroshja Agnesa Vuthaj ka postuar disa fotografi ku ka treguar se sa seksi është

Agnesa Vuthaj ka vazhduar me paraqitje interesante nëpër rrjetet sociale.

Ish Miss Kosova 2003, ka postuar do foto ku fokusi i saj është të fytyra, derisa ajo vije edhe me disa shprehje interesante për jetën.

“Gjithmonë të jeni të qeshur dhe të lumtur”, ka shkruar ajo.

Këto nuk janë fotot e vetme të Agnesës këtë vit, pasi që ajo vazhdimisht, gjatë gjithë verës ishte aktive me fotosesione të ndryshme.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!