Home » Thashetheme » Agnesa, fotosesion pa të brendshme në fustan ngjyrë vjollce

Agnesa, fotosesion pa të brendshme në fustan ngjyrë vjollce

by Thashetheme VIP

Modelja dhe bukuroshja Agnesa Vuthaj ka vendosur që të shfaqet provokative kohëve të fundit

E tillë ajo duket në fotot e saj të fundit që ka realizuar.

Ish Miss Kosova 2003 ka bërë një fotosesion me një fustan të kuq derisa paraqitet tepër seksi.

Ajo që bie në sy është se në këtë fotosesion bukuroshja duket se nuk ka të veshura fare të brendshme.

Përndryshe, nuk jemi mësuar ta shohim Agnesën në paraqitje të tilla kaq provokative.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!