Home » Shqiperia » Afërdita Dreshaj befason me format trupore, shkëlqen përkrah bashkëshortit

Afërdita Dreshaj befason me format trupore, shkëlqen përkrah bashkëshortit

by Thashetheme VIP

Afërdita Dreshaj njihet si një vajzë mjaft ‘hot’, përmasat e saj trupore i’a mundsojnë që të jetë një modele mjaft e suksesshme shqiptare, shkruan Indeksonline.

Ajo ishte pjesë e disa projekteve muzikore me disa bashkëpunime dhe këngë solo. Por vëmendja më e madhe e saj vazhdimisht ishte modelimi.

Afërdita tanimë në paraqitjet e saj del zakonisht me burrin e saj, Jakub Kindl.

Ata shfaqen gjithnjë të lumtur përkrah njëri tjetrit, e kësaj radhe Afërdita me fustanin që ka zgjedhur po shkëlqen përkrah burrit.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!