Home » Thashetheme » Adelina tregon këmbët seksi

Adelina tregon këmbët seksi

by Thashetheme VIP

Adelina Berisha është shfaqur sonte tepër seksi në qytet

Këngëtarja, e cila karrierë bën që prej moshës së vogël, është parë sot me një veshje tepër të shkurt, derisa tregon se sa seksi është.

Ajo ka pasur të veshur një fustan të zi ku theksohen format e saj, ku poshtë fotografisë ka postuar një emotikon me zemër të zezë.

Kënga e fundit e Adelinës është në bashkëpunim me Egoon dhe ka titullin “Coco”, këngë e cila ka më shumë se 1 milion klikime


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!