Home » Thashetheme » Adelina Tahiri publikon foto intime me burrin nga dhoma e fjetjes

Adelina Tahiri publikon foto intime me burrin nga dhoma e fjetjes

by Thashetheme VIP

Këngëtarja Adelina Tahiri, megjithëse prej kohësh nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor, është shumë aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht publikon foto nga përditshmëria.

Ajo di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen e fansave, pasi shpesh herë befason ndjekësit me jetën luksoze që bën. Së fundmi këngëtarja ka publikuar një imazh të pazakontë nga dhoma e gjumit. Ajo shfaqet e shtrirë në krevat e zhveshur, ndërkohë që pamja e saj është akoma më romantike pasi duket bashkëshorti i saj.

Çifti ndodhet në një ishull fantastik në Afrikë, në një hotel luksoz.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!