Home » Maqedonia » Adelina, seksi në të bardhën

Adelina, seksi në të bardhën

by Thashetheme VIP

adelina

Këngëtarja, Adelina Tahiri, padyshim se vetën e saj e ka shumë qef.

Ndoshta e gjithë kjo erdhi pas operacioneve kirurgjike. Shumicën e fotove të saj, ajo i bënë para pasqysrës, sa që na shtyn të mendojme se mund të jetë e dashuruar në vetën e saj, shkruan Indeksonline.

Megjithatë, ajo se fundmi ka postuar një foto në llogarinë e saj, e veshur me të bardha, ku dhe duket super seksi.

adelina 1

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!