Home » Shqiperia » A mund ta besoni se vite më parë kështu dukej Morena Taraku?

A mund ta besoni se vite më parë kështu dukej Morena Taraku?

by Thashetheme VIP

Këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku vite më parë dukej krejtësisht ndryshe.

Ndonëse për të arritur format e dëshiruara ajo nganjëherë përdor fotoshopin në një foto të publikuar në internet shihet qartë intervenimi i saj në fytyrë, përcjellë zëri.

Burimi: Gazeta Express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!