Home » Thashetheme » A i fiton 20 mijë euro për një koncert, tregon Elvana Gjata

A i fiton 20 mijë euro për një koncert, tregon Elvana Gjata

by Thashetheme VIP

Valdrin Sahiti ditë më parë ishte i ftuar në një intervistë për “Xing me Ermalin”, ku ndër të tjera kishte thënë se Elvana në koncerte paguhet deri në 20 mijë euro.

Deri sa po tregonte se si është të bashkëpunosh me të, kreatori tha se ajo merr 20 mijë euro për një koncert, ndërsa kjo deklaratë bëri bujë në mediet.

Elvana për “Xing” pasi u pyet për këtë ka thënë duke qeshur “O Zot po ç’i ke këto mo aman”.

Përndryshe, këto ditë u shfaq premiera e filmit “2 gisht mjaltë”, në të cilin protagonistë kryesorë janë Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi. Dhe filmi është duke thyer rekorde shikushmerie në të dy vendet.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!