Home » Maqedonia » A është ende në lidhje Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl?!

A është ende në lidhje Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl?!

by Thashetheme VIP

aferdita

Kohëve të fundit është përfolur mjaftë për lidhjen e Ish Miss Kosovës Afërdita Dreshaj më lojtarin e hokejit nga Çekia Jakub Kindl. U tha se janë të ndarë pas skandalit më reperin e Baba Stars Agon Amiga.

Por, modelja e shëndrruar në këngëtare, Afërdita Dreshaj ka publikuar në rrjetin social Twitter një foto më të dashurin e saj në të cilin ka shkruar me gjysmën time.

aferdita 1

Burimi: bota sot


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!