Home » Thashetheme » A do ta mësosh djalin ta urrejë Serbinë? Fansat nervozojnë aktoren shqiptare… A do ta mësosh djalin ta urrejë Serbinë? Fansat nervozojnë aktoren shqiptare…

A do ta mësosh djalin ta urrejë Serbinë? Fansat nervozojnë aktoren shqiptare… A do ta mësosh djalin ta urrejë Serbinë? Fansat nervozojnë aktoren shqiptare…

by Thashetheme VIP

Almeda Abazi ka pak javë që është bërë nënë për herë të parë.  Bukuroshja shqiptare solli në jetë djalin të cilin ajo dhe Tolgahan Sayisman e pagëzuan me emrin Efehan.

Në Instagram, Almeda ka pranuar disa pyetje nga ndjekësit e saj, e njëra ndër to kishte të bënte me Serbinë.“Do e mësosh djalin të urrejë Serbinë aq sa e urren ti?”, ishte pyetja që iu bë Almedës, ku përgjigja e saj nuk mungoi.

“Unë as që e di se çfarë është urrejtja. Mjaft më dërguat këto mesazhe idiote”, shkroi Alemda Abazi.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!