Home » Bota » 10 rastet kur Ivanka Trump ka lënë nam me veshjen (FOTO)

10 rastet kur Ivanka Trump ka lënë nam me veshjen (FOTO)

by Thashetheme VIP

Ajo është e bukur dhe mjaft e suksesshme. E bija e Donald Trump është gjithmonë në qendër të vëmendjes me stilin e saj unik, por ndodh që herë pas here ajo të guxojë më tepër me veshjen.

Dhe në këto raste, nëna e 3 fëmijëve ka shkaktuar debate të forta në media. Më poshtë po ju tregojmë disa nga veshjet me të guximshme të Ivanka Trump.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!