Tagged: zajmina vasjari

zajmina vasjari

Kush mori puthje nga Zajmina?

Pa dyshim këngëtarja Zajmina Vasjari është femra më seksi e skenës shqiptare. Performancat dhe fotot e saj janë ‘hot’, e sidmos ekspozimi i gjoksit bombastik. Por dikush...

zajmina

Zajmina na lë pa tekst

Këngëtarja atraktive Zajmina Vajsari na ka lënë pa tekst në foton e fundit që ka postuar në Instagram. E veshur me një palë bikini seksi, me linjat...