Tagged: soni malaj

soni malaj foto

Soni me stil seksi

Ajo u nda nga bashkëshorti i saj muaj më parë, ndërkohë që tani është në romance dashurie me një person të ri. Në proflin e saj në...

soni

Ndahet edhe Soni nga Mirkoja

Këngëtarja Soni Malaj është ndarë nga bashkëshorti i saj, balerini italian Mirko Lucarelli. Burime pranë çiftit bëjnë me dije se ata tashmë kanë nisur procedurat e divorcit....

soni malaj

Soni Malaj shkëlqen

Këngëtarja Soni Malaj përveq këngëve të bukura që sjellë na e knaq syrin me fotot e bukura që poston në rrjetet sociale. E bukur, sensuale dhe me...