Tagged: rozana radi

rozana radi

Rozana Radi shtatzënë?

Rozana Radi është ndër artistet më aktive në rrjete sociale, e cila çdo moment të ditëve të saj këngëtarja e ndanë përmes fotove në Instagram. Së fundi...

rozana radi

Rozana si murgeshë

Rozana Radi ka publikuar një fotografi në internet, ashtu siç nuk e kemi parë në të kaluarën. Aktorja dhe këngëtarja nga Shqipëria shfaqet duke pozuar si murgeshë,...