Tagged: rita ora

rita-ora

Ky gjoks i Ritës

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, veçanërisht në Instagram. Ajo publikon mjaft shpesh fotografi dhe video, duke qenë në...

rita-ora

Shkëlqen Rita ora

Shpesh edhe është kritikuar për veshjen. Rita Ora me gjithë shijen, në raste të shpeshta edhe ia ka huqur në veshje, sidomos në evenimente të mëdha. Kohëve...

rita

Stili mahnitës i Rita Orës

Rita Ora nuk resht së habituri fotografët me stilin e saj në të veshur. Këngëtarja është shfaqur fantastike me një këmishë xhins teksa ekspozonte këmbët e saj...