Tagged: rihanna

rihanna

Rihanna dhe Drake – çift?

Këngëtarja Rihanna dhe reperi Drake kanë rritur akoma më shumë dyshimet që janë bashkë duke e vizituar të njëjtin hotel në Londër. Dyshja e famshme ka qenë...

rihanna

Pushimet e Rihannas

Këngëtarja me famë botërore Rihanna, është duke shijuar rrezet e diellit. Ajo ka postuar një fotografi në Instagramin e saj, ku shihet bashk me një majmun në...