Tagged: nora istrefi

nora istrefi

Nora merr rrugë vetë e treta!

Këngëtarja Nora Istrefi sonte ka marrë rrugë nga aeroporti i Prishtinës. Bashkë me nënën e saj, zonjën Suzana dhe vajzën Renée, këngëtarja është nisur drejt një destinacioni...

nora fustan palester

Nora me fustan në palestër

Këngëtarja, Nora Istrefi ka befasuar fansat e saj kur në rrjetin Instagram dhe Snapchat ka postuar një foto nga palestra. Ndryshe nga zakonisht këtë herë, Nora shfaqet...

nora istrefi

Nora në Londër

Këngëtarja sexy e estradës kosovare Nora Istrefi, ka udhëtuar drejt Londrës. Ajo aktualisht është duke qëndruar tek motra e saj Nita, e cila tash e sa kohë...