Tagged: kim kardashian

kim kardashian 1

Kim përvëluese me foto nudo

Bukuroshja Kim Kardashian gjithmonë arrin të jetë në qendër të vëmendjes. Bukuroshja me linjat bombastike së fundmi është duke bërë një sasi të mëdha të parave me...

Kim kardashian

Kimit për pak sa nuk i del gjoksi

Kim Kardashian ka arritur formën më të mirë të mundshme për këtë verë falë dietës dhe punës së palodhshme në palestër me trajnerin e saj personal Kështu...