Tagged: genta ismajli

genta

Ja si dukej Genta si fëmijë

Këngëtarja e famshme, Genta Ismajli e cila është rritur me këngë, ende është në formë të shkëlqyer. Ismajlin të gjithë e njohin si këngëtare energjike e cila nuk...

genta

Genta joshëse në plazh

Këngëtarja ka kënaqur gjithmonë fansat me performancat e saja ekstravagante dhe me videoklipe të veçanta. Genta Ismajli duket se është më në formë se kurrë me linjat...