Tagged: enca haxhia

enca 1

Enca e këput dorën

Këngëtarja Enca Haxhia eksperimenton shumë me korrektimin e fotove dhe kjo nuk është më risi, pasi e dinë të gjithë Enca sot ka publikuar një foto ku...

enca haxhia

Enca del pa të brendshme

Enca Haxhia nuk heziton që të provokojë, këtë tashmë e dinë të gjithë. Bukuroshja e cila së fundmi lansoi projektin “Love on My Body” ka publikuar një...

enca

Sa herë e ka bërë Enca me Noyzin?

Enca është sensacioni i muzikës moderne shqiptare, një këngëtare “sex bombë”, fiks për shijet momentale të publikut shqiptar, shkruan “Kosovarja”. Enca është mbështetur pak, për të mos...