Tagged: blero

blero

Zbulohet foto e Bleros nudo

Jetojmë në një kohë kur arti shitet falë zhveshjes. Duhet ndihmuar pak projektet artistike, edhe me nudizëm. Kjo është metodë që aplikohet nga femrat, por as meshkujt...

blero

Blero “tradhëton” Messin

Blero Muharremi njihet si një fans i flaktë i futbollit. Këngëtari i njohur vazhdimisht përmes rrjeteve sociale shpreh simpatinë ndaj klubit të Barcelonës dhe futbollistit të njohur...

blero

Blero: Unë jam katunar

Një shkrim i publikuar në një gazetë ngjalli mjaft debat në lidhje me atë se kamarierët në Prishtinë nuk shërbejnë “Fanta”. Debatit i është bashkuar edhe këngëtari...