Tagged: aurela hoxha

aurela hoxha

Aurela Hoxha pozon pa sytjena

Aktorja dhe modelja e njohur nga Shqipëria, Aurela Hoxha cdo herë di të paraqitet provokative. Biondja bukuroshe edhe kësaj radhe ka pozuar pa sytjena, shkruan Indeksonline. Për...