Tagged: aurela hoxha

aurela hoxha

Aurela Hoxha pozon pa sytjena

Aktorja dhe modelja e njohur nga Shqipëria, Aurela Hoxha cdo herë di të paraqitet provokative. Biondja bukuroshe edhe kësaj radhe ka pozuar pa sytjena, shkruan Indeksonline. Për...

aurela hoxha

Sot Aurela ndihet ndryshe

Aurela Hoxha nuk i njeh kufijtë. Ajo është një femër provokuese dhe këtë na e ‘tregon’ çdo ditë. Nuk ndalet së publikuara foto hot me bikini ndërsa...