Thashetheme VIP

zajmina vasjari

ZAJMINA BEFASON EDHE PA MAKE-UP

Këngëtarja Zajmina Vasjari vjen natyrale dhe pa make up. Ndonëse nuk jemi mësuar ta shohim asnjëherë ta shohim të pa kuruar, Zajmina vjen krejtësisht natyrale në foton...

parking sex

Britani, cifti seks ne publik

Një çift “i paduruarish” janë duke bërë xhiron në internet pasi u kapEN nga kamerat që kanë bere marrëdhënie seksuale në parkingun e një qendre tregtare.Kjo ngjarje...

kallashi

Kallashi thote : Me shikoni

Superstari nga Kosova Kallashi ka deklaruar ne instagram qe te gjithe duhet ta shohin pasi ajo eshte nje bombe. Ajo ka postuar nje foto ku eshte duke...

kaltrina

Kaltrina Selimi nje femije i rritur

Kaltrina Selimi eshte kthyer dhe njehere ne femijeri. Duke qene se ka sjelle vete ne jete nje femije te vogel ajo rikujtoi dhe njehere femijerine e saj...

sinan hoxha

Sinan Hoxha do martohet se shpejti ?

Këngëtari Sinan Hoxha shihet shpeshherë në shoqërinë e shumë femrave të bukura e ai ka shumë fanse të gjinisë femërore. Është folur shumë për lidhje dhe vajza...