Thashetheme VIP

coco-austin-at-the-beach-with-ice-t-610x336

Coco Austin deklason të gjitha!

Bukuroshja amerikane Coco Austin njihet për ‘asetët’ e saj bombastike. Kjo është arsyeja që ajo asnjëherë nuk e humbet rastin për t’i shfaqur linjat e saj seksi,...

kallashi

Kallashi nxjerr granatat në publik

Valltarja Donjeta Kosumi, ose ndryshe Kallashi ka vendosur që ti tregojë vendin të gjithë atyre që vënë në dyshim asetet dhe armatimet e saja të rënda.Shumë prej...