Monthly Archive: March 2017

chloe

Chloe Lloyd pozon me bikini

Modelja e njohur, Chloe Lloyd cdo herë di të paraqitet e vecantë dhe me shumë stil. Bukuroshja bionde së fundi ka pozuar me bikini duke nxjerrë në...

kendall jenner profil

E ‘harron’ gjoksin jashtë

Ajo është duke pozuar për koleksionin e ri të Kendall dhe Kylie. Por Kendall Jenner ka lënë pak jashtë imagjinatës kur ka treguar pasuritë e saj të...

megan fox

Megan Fox me linja perfekte

Megan Fox po e shkatërron këtë ide! Me shumë mundësi do të jeni të gjithë ju femrat me linja normale dhe aspak të këqija mamash dhe ajo,...