Monthly Archive: July 2015

depp

“Fytyra e djallit”

Edhe pse pjesa më e madhe e roleve të tij të fundit kanë qenë komike, Johnny Depp ka vendosur të bëhet tepër serioz për filmin e tij...

vergara

Vergara deshi të bëhej dentiste

Sofia Vegara ka treguar se kishte dashur të punonte si dentiste, para se të fillonte karrierën në botën e të famshmëve. Bukuroshja kolumbiane asnjëherë nuk kishte menduar...

rita ora

Rita Ora pozon në të brendshme!

Rita Ora është një personazh i nxehtë i botës së muzikës, modës, televizionit dhe bukurisë. Andaj, nuk është aspak çudi që bukuroshja e famshme këtë muaj mbulon...

orinda

Orinda duket si plastikë

Këngëtarja Orinda Huta nuk është shumë aktuale, pasi nuk po bën këngë të reja. Megjithatë, ajo sërish tërheq vëmendje. Orinda, dikur një nga këngëtaret më produktive dhe...