Monthly Archive: June 2015

genta provokon

Genta provokon

Ju ka marrë malli për hitet e Genta Ismajli? Epo bëhuni gati se ajo po vjen. Shumë shpejt këngëtarja do të sjellë projektin e saj të ri...

arnold

Edhe Arnoldi me skena nudo

Arnold Schwarzenegger, i cili është zhveshur në filmin e tij të fundit “Terminator Genisys”, ka treguar se pavarësisht sikletit, i shijon këto skena të “rrezikshme”. “Skenat nudo...

pajtim kasami dhe nicole shcherzinger

Scherzinger nuk pret, ia ngjet Kasamit

Këngëtarja e famshme amerikane, Nicole Scherzinger nuk ka mundur t’i rezistoj Pajtim Kasamit. Futbollisti shqiptar, Pajtim Kasami dhe këngëtarja e famshme amerikane, Nicole Scherzinger vazhdojnë të mbesim...