Monthly Archive: April 2015

rosie huntington whiteley

E njihni kush është?

Brune dhe me sytë blu të thellë. Ky ishte imazhi që do t’u ngulitej shikuesve të filmit pas kësaj dhe menjëherë do të kuptonin se bëhej fjalë...

aferdita dreshaj

Zhvishet Afërdita Dreshaj

Modelja e njohur, Afërdita Dreshaj e sjellë verën para kohës. Ajo në setin e fundit fotografik vjen e freskët joshëse dhe seksi. Afërdita ka rritur temeperaturat duke...

fjolla morina

Fjolla Morina në polici?!

Këngëtarja Fjolla Morina sot gjatë ditës është parë në stacionin policor në Prishtinë. E gjitha kjo nuk ka të bëjë me ndonjë vepër që ka bërë këngëtarja...

duffy

Duffy, topless në Instagram

Dafina Zeqiri ka hequr gjithë çfarë ka pasur në pjesën e sipërme, për të realizuar një foto topless. Këngëtarja kosovare ka postuar në Instagram një fotograf në...