Monthly Archive: January 2015

angela martini

Angela Martini: Foto nudo ?

Modelja shqiptare Angela Martini nuk do te pozoj per Revisten Playboy . Keshtu ka deklaruar shqiptarja ne gazeten zviceriane “Blick”. Unë nuk do të pozoja zhveshur. Ndoshta...

shkendije mujaj

Shkëndija vs Kallashi. Sfida Pranohet

Shkendije Mujaj ka pranuar sfiden nga sex bomba kosovare Donjeta Kosumi , Kallashu per trendin me te ri ne instagram #photoiwouldneverpost. Nje trend i cili eshte perhapur...

dafina zeqiri

ZHVISHET DAFINA

Këngëtarja më ‘in’ Dafina Zeqiri përveq se pëlqehet për këngët e bukura që sjellë ajo gjithashtu merret edhe si shembull për vajzat e reja për mënyrën e...

zajmina vasjari

ZAJMINA BEFASON EDHE PA MAKE-UP

Këngëtarja Zajmina Vasjari vjen natyrale dhe pa make up. Ndonëse nuk jemi mësuar ta shohim asnjëherë ta shohim të pa kuruar, Zajmina vjen krejtësisht natyrale në foton...

parking sex

Britani, cifti seks ne publik

Një çift “i paduruarish” janë duke bërë xhiron në internet pasi u kapEN nga kamerat që kanë bere marrëdhënie seksuale në parkingun e një qendre tregtare.Kjo ngjarje...

kallashi

Kallashi thote : Me shikoni

Superstari nga Kosova Kallashi ka deklaruar ne instagram qe te gjithe duhet ta shohin pasi ajo eshte nje bombe. Ajo ka postuar nje foto ku eshte duke...

kaltrina

Kaltrina Selimi nje femije i rritur

Kaltrina Selimi eshte kthyer dhe njehere ne femijeri. Duke qene se ka sjelle vete ne jete nje femije te vogel ajo rikujtoi dhe njehere femijerine e saj...