Thashetheme VIP

kendall jenner profil

E ‘harron’ gjoksin jashtë

Ajo është duke pozuar për koleksionin e ri të Kendall dhe Kylie. Por Kendall Jenner ka lënë pak jashtë imagjinatës kur ka treguar pasuritë e saj të...

megan fox

Megan Fox me linja perfekte

Megan Fox po e shkatërron këtë ide! Me shumë mundësi do të jeni të gjithë ju femrat me linja normale dhe aspak të këqija mamash dhe ajo,...

bean

Mashtrimi për vdekjen e Mr. Bean

Bota e internetit sërish e “ka vrarë” Rowan Atkinsonin. Në internet u përhapën lajmet se ‘Mr Bean’ ka humbur jetën një aksident komunikacioni. Mirëpo, këto lajme janë...